wtorek, 28 marca 2017

Koronkowe baranki

Od wielu lat obiecywałam sobie, że zrobię koniakowskiego baranka. Kilka razy przystępowałam do pracy z wielkim zapałem, ale jakoś mi nie wychodziło. Na zdjęciach w internecie wyglądał cudnie, a mój raczej pokracznie. Ostatecznie stwierdziłam, że odpuszczam. Nie wszystko można mieć ;) Pod koniec zeszłego roku znalazłam zdjęcie baranka w uproszczonej wersji i tym razem się zaparłam ... i mam. Huuurraaaa !!!!!!!
Wzoru nie miałam, zgapiłam ze zdjęcia.
A na deser pokażę jaką mamy wiosnę w mieście
Wiosennego ciepła i dużo słońca kochani !

czwartek, 16 marca 2017

Jaja na dwa sposoby ;)

Pierwszy:
Transferowe jaja były kiedyś dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale dzięki dobremu nauczycielowi robię je już trzeci rok i za rok też zrobię. W zeszłym roku oprócz wiedzy dostałam od Danusi grafiki ptaszków, które zachwyciły mnie swoją urodą. Cały rok przymierzałam się by je przenieść na jajo i tak doczekały do teraz. Tempo godne podziwu, prawda ? Ale już mam i oglądam, głaszczę, uśmiecham się do nich ... Pewnie uznacie, że wariatka ze mnie ;) ale zobaczcie czyż nie są cudne ?
powstały też inne, bo jak robić, to robić
Danusiu, jeszcze raz wielkie dzięki za Toją dobroć :)
Drugi :
Ponieważ szydełkowe też muszą być
Wzór na nie mam z Facebooka od Handmade by Siwa
Na patykach mam jeszcze inne jaja, ale jeszcze "w proszku", więc nie do pokazania, ale za kilka dni będę się nimi chwalić :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...